פליירים ודפי מוצרים


פליירים הינם עלוני פרסום שנועדו לקדם עסקים, מוצרים, אירועים, דעות וכל מה שניתן להעלות על הדעת, לכתוב ולהדפיס על נייר. זוהי צורת פרסום יעילה וזולה שניתן להתאים אותה למוצרים שונים בצורה מיטבית. פרסום באמצעות פליירים פועל בשיטת השיווק הישיר.
פליירים הינם דרך מעולה וזולה לפרסום מהיר ואפקטיבי של מוצר או של אירוע, של בית עסק או של מבצע מכירות וכן הלאה. העלות הנמוכה שלהם מאפשרת ללקוח להתאים אותם לאירועים נקודתיים ולשמור על גמישות בפרסום שלו. חשוב לזכור שפרסום באמצעות הדפסת פליירים שימושי גם עבור מסע פרסום שנועד למשוך לקוחות חדשים ולהכיר להם מוצר חדש וגם כדי לשמר לקוחות קיימים ולעדכן אותם על שינויים במוצר או בעסק.


פלייר לחנות רהיטיםפלייר לפסטיבל טבעפלייר למסיבת פוריםפלייר לערב פנויים פנויות


פלייר למרכז לעיוור
פלייר דו צדדי לאקדמית ת"א

תגובה 1:

  1. תודה רבה על המידע.
    אני בדרך כלל מדפיס הרבה פליירים וכרטיסי ביקור מפני שאני יודע שזה עובד אצלי בעסק ועוזר לי במכירות. אני בדרך כלל גם מזמין מבית דפוס ארמון רמה אשר נותנים לי אפשרות של עיצוב הפלייר או כרטיס הביקור דרך אתר האינטרנט שלהם והם פשוט מוסיפים את הפרטים הקטנים אשר יהפכו את הפרסום למושך יותר לעין הלקוח.
    אני מרגיש שזה מאוד חשוב שאני מעורב במהלך עיצוב הכרטיס ביקור מפני שזה נותן לו טאץ אישי יותר מאשר כרטיסי ביקור שמעוצבים על ידי מישהו שאינו קשור לעסק.

    השבמחק

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *